Ota yhteyttä

Kalusteyksikkö Domus Yhtiöt Oy

Raidetie 2 A
PL 29, 45611 Koria
Puh. 0207 100 200
keittiot.myynti@domus.fi
etunimi.sukunimi@domus.fi

Etsitkö ikkunoita ja ovia?

Domus Ikkunat ja ovet on nyt Domlux

Mika Kaukonen

Toimitusjohtaja
+358 (45) 8677 975
mika.kaukonen@domus.fi

Harri Seppänen

Yksikön johtaja
Domus Keittiöt ja kodin kalusteet
+358 (0)40 3045 302
harri.seppanen@domus.fi

Piia Savolainen

Piia Savolainen

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

+358 (0)40 0258 039
piia.savolainen@domus.fi

Esko Tolvanen

Tuotantopäällikkö
+358 (0)40 3045 405
esko.tolvanen@domus.fi

Niklas Sundström

Talouspäällikkö
+358 (0)40 5221 632
niklas.sundstrom@domus.fi

Iina Tervolin

Iina Tervolin

HR-koordinaattori

+358 (0)40 6601 039
iina.tervolin@domus.fi

Sonja Arohonka

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
+358 (0)40 3045 403
sonja.arohonka@domus.fi

Markus Rantanen

Markkinoinnin digispesialisti
+358 (0)40 3045 423
markus.rantanen@domus.fi

Jukka Pakkanen

Markkinointikoordinaattori
+358 (0)40 3045 492
jukka.pakkanen@domus.fi

Kimmo Kari

Myynnin koulutus- ja kehityspäällikkö
+358 (0)40 3045 460
kimmo.kari@domus.fi

Eija Rantanen

Tilaussyöttö
+358 (0)40 3045 420
eija.rantanen@domus.fi

Jonna Andersson

Myyntisihteeri talotehtaat
+358 (0)40 3045 333
jonna.andersson@domus.fi

Hanna Ailamäki

Myyntisihteeri
+358 (0)40 3045 416
hanna.ailamaki@domus.fi

Maija Wartiainen

Tuotepäällikkö
+358 (0)50 5219 119
maija.wartiainen@domus.fi

Minna Laitinen

Laskutus
+358 (0)40 3045 434
minna.laitinen@domus.fi

Esa Ritvanen

Tuotannonsuunnittelu
+358 (0)40 3045 428
esa.ritvanen@domus.fi

Pentti Korpela

Erikoistyöt, tekninen tuki
+358 (0)40 3045 409
pentti.korpela@domus.fi

Ari Hännikäinen

Ajojärjestelijä
+358 (0)50 5360 008
ari.hannikainen@domus.fi

Jaakko Postila

Materiaaliliikenteen hoitaja
+358 (0)40 3045 421
jaakko.postila@domus.fi

Jarkko Lahtinen

Asennustyönjohtaja
PK-seutu Suomi
+358 (0)40 3045 478
jarkko.lahtinen@domus.fi

Sami Saarikoski

Asennuspäällikkö
PK-seutu
+358 (0)40 3045 440
sami.saarikoski@domus.fi

Ari Köntti

Asennuspäällikkö
Muu Suomi
+358 (0)40 1678 953
ari.kontti@domus.fi

Juuso Heimonen

Järjestelmäasiantuntija
+358 (0)40 3045 408
juuso.heimonen@domus.fi

Reklamaatiot ja palaute

Anna palautetta, tai ilmoita reklamaatiosta ja muista tuotteita koskevista ongelmista tästä linkistä

Reklamaatioilmoitus

Pikayhteydenotto
domus-logo

Haluatko suunnitella kalusteratkaisusi asiantuntijamme kanssa?

Kirjoita posti- ja puhelinnumerosi, niin soitamme Sinulle mahdollisimman pian.


Piilota